Biz Kimiz :)

Merhabalar :) Ben Zehra . Bu sitede bulunan tüm yazılar ve fotoğraflar bana ait . Eşim Musa ile beraber fırsat buldukça yeni yerler keşfetmek en sevdiğimiz hobilerimizden biri .

Eşimle , 2016 yılında evlendik ve eşimin işi gereği Ankara'da yaklaşık 2 sene yaşamak zorunda kaldık . Ailelerimizden uzakta olduğumuz için sıkıcı geçen Ankara günlerimizi çevremizi gezerek renklendirdik . Ben bir makine mühendisiyim ve öğrencilik yıllarını evden okula , okuldan eve gitmekle geçirmiş biriyim . Evlendikten sonra ise eşimle yaptığımız geziler beni fotoğrafçılığa yönlendirdi . Fotoğrafçılık eğitimim yok malesef ama sanırım bakış açısına sahibim . Gittiğim gördüğüm güzel yerleri çevremdeki insanlara aktarabilmek için bir instagram hesabı açtım ve şuanda 11 bin civarı takipçiye ulaştı hesabım . Neden daha fazlası olmasın dedik ve Kuşların İzinde isimli sitemizi kurduk .

Kedimiz Çakıl ile beraber 3 kişilik minik bir aileyiz . 2017 sonunda Yalova'ya taşındık ve artık Yalova'da yaşıyoruz . Yalova'da iş imkanları kısıtlı olduğu için bir sera kurmaya karar verdik . Seramızda en sevdiğim çiçek türlerinden sukulent üret,mi yapmaya başladık ve instagram üzerinden açmış olduğumuz sayfamız @sukulent.bahcem üzerinden satış yapmaya başladık .Yaklaşık 2 senedir çiçek üretimi yapıyoruz . Ve fırsat buldukça da yeni yerler keşfediyoruz .

Sitede sizi neler bekliyor ?

Gittiğimiz yerlerden gezi önerileri . Renkli kareler . Eğlenceli mekanlar . Kedili hayat . Doğa yürüyüşleri . Kuşların İzinde'yi olabildiğince renkli ve canlı bir site olarak donatmak istiyorum . Umarım keyifle takipte kalırsınız . :)